200 тисяч на клас: кошти на запуск «Нової української школи» виділять з держбюджету


200 тисяч гривень на клас наступного року з держбюджету виділять на проект «Нова українська школа». З міського бюджету у 2018-му на цю програму гроші допоки виділяти не планують. З 1 вересня на Сумщині почнуть навчатися за цією програмою 539 класів.

«Фінансування початкової школи повинно здійснюватися за кошти місцевих бюджетів. Але, в зв’язку з тим, що це буде перший рік, тому державним бюджетом передбачено цільову субвенцію на початкову школу у сумі 998 млн 700 тис грн на всі класи в Україні», – говорить директорка Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Вікторія Гробова.

Цьогоріч у пілотному проекті «Нова українська школа» беруть участь 4 загальноосвітні школи. Це 8 класів – 209 дітей. На його реалізацію в Сумській області виділили 87 млн грн.

Нагадаємо, «Нова українська школа» – це реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Учасниками пілотного проекту від Суми, Шостка, Недригайлів та Краснопілля.

comments powered by HyperComments