Альона Габреліян: “Хочу дарувати голос усій планеті”

Альоні Габреліян – 10 років. Вона з Охтирки, сама пише вірші для своїх пісень. Разом з мамою Людмилою та вчителькою з вокалу рідної Охтирської музичної школи імені П. Білинника Ларисою Крошкою Альона побувала в гостях програми «Культрозвідка» і розповіла, що її надихає, і кому вона готова подарувати свій голос

Розкажи про свої музичні смаки?

А.Г. Граю на фортепіано. Мені цей інструмент завжди подобався. Граю багато творів. Найбільше подобається зараз музика Моцарта. Головне – чути музику, тоді вийде її правильно відтворити.Ще дуже важливо ходити на сольфеджіо. Там навчать нотам і тому, як їх розрізняти.

-Як народжуються твої пісні?
А.Г. Музика мені приходить тоді, коли я готова її прийняти. А вірші приходять дуже швидко. У своїх віршах я висловлюю свою думку. Коли я сумна – виходять сумні пісні, коли весела – веселі. Пісня «Діти хочуть миру» з’явилася тоді, коли у мене в АТО помер дядько. Мені дуже було важко, і так я написала цю пісню.

Л.К. Дітей неталановитих не буває. У кожної – своя «родзинка». У Альони таких “родзинок” чимало. Вона наполеглива, дуже цікава і наполеглива дівчинка. Вона дуже багато чого хоче, чує, прагне, бачить. Ми познайомились з Альонкою 1,5 роки тому. Спочатку пробували співати інших авторів. Виходило непогано, але не було втіхи такої, яку ми всі отримуємо, коли Альона співає свої пісні. Кожна її пісня – це нові почуття і новий погляд на життя.
Спочатку ми з цією піснею поїхали в Одесу. Альона взяла участь. Коли вона заспівала “Діти хочуть миру”, вона отримала 1-шу премію. А журі було здивоване, як така маленька дитина може мати таку глибину.
Участь у всеукраїнському телепроекті… Навіщо це тобі?
А.Г. Я хотіла побачити себе на сцені. І коли мене зареєстрували, я була така рада, що не передати. А ще я хочу стати музикантом і співачкою, скрізь співати і для всіх, дарувати свій голос усій планеті. Вдома я дуже люблю влаштовувати концерти, сама роблю білети, роздаю рідним. Усі сідають і слухають.

comments powered by HyperComments