Аматори і професіонали зіграли чергові матчі

Команди області зіграли чергові матчі у різних футбольних чемпіонатах.

Чотири очка на двох взяли представники Сумщини у матчах п’ятого туру чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. «Вікторія» з Миколаївки на виїзді перемогла МФК «Первомайськ». Підопічні Артема Радіонова пропустили першими. До перерви миколаївці змогли відігратись і вийти уперед. Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував перемогу «Вікторії» з рахунком 4:3. Інший представник області у турнірі – липоводолинський «Альянс» на полі стадіону імені Окіпного у Ромнах приймав «Факел» з Вінничини. Сильнішого у цьому матчі суперники не виявили – гра завершилась зі стартовими нулями на табло. Хоча на 68-мй хвилині поєдинку м’яч і побував у воротах гостей. Сталось це після того, як Костянтин Пікуль ввів м’яча з-за бокової лінії поля. Після апеляцій гостей до арбітра і консультацією з асистентом Микола Шевель з Фастова показав жовту картку воротарю гостей і відмінив взяття воріт. Адже м’яч після вводу ауту нікого не торкнувся. У турнірній таблиці другої групи аматорського чемпіонату лідирує «ЛНЗ-Лебедин» з Черкащини – п’ять перемог у п’яти матчах. На п’ять очок від лідера відстає «Альянс». «Вікторія» піднялась на четверте місце. Підопічні Артема Радіонова від лідера відстають на вісім пунктів і мають при цьому гру у запасі. У матчах шостого туру «Вікторія» прийматиме лідера групи – «ЛНЗ-Лебедин». «Альянс» завітає в гості до десятої команди групи – футбольного клубу «Агродім» з Чернігівщини.

Футбольний клуб «Суми» у черговому матчі чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги поступився вдома лідеру чемпіонських перегонів – спортивному клубу «Дніпро»-1. Двічі Артем Штанько дістав м’яча з сітки воріт до перерви, двічі – після. Його колега з Дніпра свої ворота зберіг «сухими». У підсумку – поразка «Сум» з рахунком 0:4. У турнірній таблиці лідирують кривдники сумчан – СК «Дніпро»-1. На три та чотири очки від дніпрян відстають луцька «Волинь» та столичний «Оболонь-Бровар». Сумчани опустились на 12-те місце «турнірки» . Нижче розташувались три клуби – «Зірка», «Агробізнес» та «Рух»

Чергові матчі зіграли на полях області команди вищої та першої ліг футбольного чемпіонату Сумщини. У «вишці» «Кролевець» переміг «Тулиголовця» (3:0), «Шостка» на п’ятій компенсованій хвилині ударом з «точки» відібрала очки у «Гранума» (2:2), «Велетень» програв вдома «LS Group» (1:3). У турнірній таблиці вищої ліги у топ трійці йдуть «Вікторія» (31 очко), «Альянс» (28 очок) і «LS Group» (25 очок). Список кращих бомбардирів очолює В’ячеслав Шевченко з «Вікторії» (11 голів).

У першій лізі «Явір» на виїзді обіграв «Україну-Токарі» (2:1), «Кристал-Локо» вдома втратив очки у матчі проти дубля «Тростянця» (1:1). Крім того «Лебединець» програв «Сумбуду-СНАУ» (1:3), «Колос» переміг «Аграрника-Авангард» (4:0). «Кристал-Локо» зберіг першу позицію, але за очками його наздогнав «Колос» (у обох команд в активі по 22 очка). На крок від цього «дуету» відстає «Україна-Токарі». Вісім голів в активі кращого бомбардира першої ліги – Ігоря Тєрєхова з конотопського «Кристал-Локо».