Аматори Сумщини перемагають

Представники Сумщини у чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд у черговому турі святкували перемоги.

«Вікторія» з Миколаївки на виїзді поборола «Чайку» з Вишгорода. Перемогу команді з Білопільщини приніс один гол – його на сороковій хвилині матчу забив Олександр Яценко.

Інший представник області в турнірі – «Альянс» – у Байраці приймав «Авангард» із  Бзіва. На тридцять третій хвилині матчу вперед господарів поля вивів Артем Пилипенко, який ударом головою замкнув навіс партнера по команді. У компенсований арбітром час першого тайму гості відновили рівновагу і на перерву команди пішли з нічийним рахунком. Удруге у матчі липоводолинці повели на п’ятдесят восьмій хвилини – атаку «Альянсу» влучним ударом завершив Владислав Зрибняк. Остаточний рахунок у цій грі встановив на сімдесятій хвилині Ярослав Сидоренко – 3:1 на користь «Альянсу».

«По грі – поступалися. Більше молодь награЄмо. Сподобалася ваша команда – такі бійцівські якості… По нашим людям хочу сказати, що за гру їм спасибі велике. Віддавалися як могли. Але пропустили такі моменти прикрі», – прокоментував гру тренер “Авангарду” Сергій Карпенко.

«Спасибі уболівальникам за підтримку. Знали, що буде дуже складна гра. Ми дуже важкий матч провели в середу, тому нам було дуже складно. Та й в психологічному плані хлопці втомилися. Але «респект» команді, що витримали і впоралися не тільки з фізичною втомою, а й психологічною», – сказав після гри тренер “Альянсу” Юрій Ярошенко.

Турнірну таблицю другої групи очолює «ЛНЗ-Лебедин». На вісім пунктів від лідера відстає «Альянс», на десять – «Вікторія» – вона зіграла на гру менше.