АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

«Барса-U19» громить лідера групи

На полі футбольного центру «Барса» змагались юні футболісти.

В матчі сьомого туру чемпіонату України серед команд U-19 (перша ліга) в гості до сумської «Барси» завітав лідер групи – харківський «УФК-Олімпік». Перед початком матчу сумська команда йшла на п’ятому місці турнірної таблиці – команда Юрія Зінченка після п’яти зіграних матчів мала в активі по дві перемоги і нічиї. Харків’яни очолювали турнірну таблицю святкувавши п’ять перемог у п’яти поєдинках. В цьому поєдинку завдяки голам Дмитра Тарабари та Антона Бушлі на перерву «Барса» пішла в якості лідера.

На початку другого тайму м’яч утретє побував у воротах гостей, але Євген Ругаль забив із положення «поза грою». У середині другої половини Денис Турчін втік від захисників харківської команди і такі змінив на табло «двійку» на «трійку». Через пару хвилин гості залишились у меншості. І чисельну перевагу сумчани швидко перетворили на гол – Ругаль такі записав собі в актив узяття воріт суперника. Цей гол виявився останнім у зустрічі – 4:0 і «Барса» перериває переможну серію «УФК-Олімпіка».

Наступний матч підопічні Юрія Зінченка проведуть вдома за тиждень, приймаючи «Олімпік-СДЮШОР-2» з Кропивницького.