Батькам учнів НВК № 30 показали, чим годують їхніх дітей

«Відкриті» обіди тут влаштовують два рази на рік, аби показати, як і чим годують школярів. Школа № 30 – заклад першого ступеня. Усього тут навчаються близько п’ятиста учнів перших-четвертих класів. Харчують дітей тричі на день. Сьогодні на обід  – суп, картопля з рибою та салатом із капусти і компот. Ціна обіду – близько десяти гривень.

 «Скуштував я рибу і картоплю, сподобалось, завжди малий приходить і каже , що все смачно. Каже, суп був некрасивий, але я його спробував – смачний», – розповів батько учня школи № 30 Олександр Віслий.

 За словами директора сумської школи № 30 Лариси Сопіної, вартість харчування на день тут складає 24 гривні 20 копійок, місцевий бюджет сплачує 8 гривень із них.

Бюджетним коштом оплачують винятково сніданки. Решта – батьківські гроші.

Обід у початкових класах приватної сумської гімназії, для порівняння, коштує 40 гривень. «Для дітей початкових класів у нас 5-разове харчування: сніданок, другий сніданок, обід, полуденок-перекус, вечеря», – розповіла медсестра гімназії Алла Крючкова. День харчування дітей початкових класів тут коштує – 72 гривні та 76 – для старшокласників. Останніх годують тричі на день.

Цього тижня під час апаратної наради міський голова анонсував перегляд вартості шкільного харчування у закладах, підпорядкованих міському правлінню освіти.

«Наступного року планується додати коштів на перший сніданок – 8 гривень, у садочках -5 гривень, тому буде 22 гривні», – розповіла начальник управління освіти і науки Сумської міськради Антоніна Данильченко.

comments powered by HyperComments