Батько загиблого на Сході бійця звернувся до міського голови Сум


Батько загиблого на Сході країни бійця Максима Савченка – Сергій Савченко – вимагає від міського голови Сум відповіді. Чоловіка обурює стан будівництва Меморіалу на Алеї слави, що на центральному кладовищі. Свої запитання до Олександра Лисенка виклав у відеоролику – розмістив його у соціальній мережі. Особисто Сергій Савченко приїхати не зміг, бо виконує військовий обов’язок.
«Незрозуміло, чому більше як три роки, ведеться будівництво цього меморіалу, чому воно ведеться неякісно і безвідповідально, вже другий раз перекладають бруківку і потрібно перекладати третій, чому не встановлено освітлення і якісний відео нагляд, чому виник конфлікт з мешканцями будинку, який розташований поряд і будівельниками. Більш того, ще начебто спонтанно туди втягли учасників бойових дій, хто контролює розпорядника коштів», – ставить питання Сергій Савченко.
«Зараз з цими усіма питаннями, що звертається Сергій Савченко. я його розумію, його бажання, я спілкувався з ним неодноразово. Все, що стосується меморіалу – ми повністю цей процес віддали на контроль громадським організаціям, громадськості й зараз управління капітального будівництва і підрядна організація, яка виступає. До речі й проект, був через обговорення. Перекладання плитки йде не за бюджетні кошти, кошти бюджету не збільшуються»,- повідомив у відповідь Сумський міський голова Олександр Лисенко.
“Гроші виділені на фінансування. Так, деякі є «трєнія», щось нам теж не подобається. Все триває. Ми закінчуємо вхідну групу – філони. Ми розпочали копаємо зараз котлован для фундаменту під меморіальну стіну. Сам фундамент ми заллємо в цьому році, а меморіальну стіну і таку вставку метал війни ми будемо робити вже повесні, коли буде тепліше. Перекладаємо бруківку, бо там поклали не так, як хотілося, знайшли іншого підрядника», – прокоментував ситуацію станом на сьогодні член правління БО «Громадський фонд Суми» Вадим Дубодєлов.
Нагадаємо, будівництво Меморіалу на центральному кладовищі почали наприкінці 2015 року, роботи спочатку виконувало ТОВ «Топаз», зараз там працюють робітники «Сумбуд». Будують за кошт міського бюджету. Це близько трьох мільйонів гривень. Близько місяця тому мешканці будинку, який межує з кладовищем – виступили проти перенесення паркану кладовища на майже два метри углиб їхнього двору. Тоді перший заступник міського голови Володимир Войтенко, повідомив, що бюджетним коштом відремонтують фасад будинку та прилеглу територію. За підрахунками чиновника, благоустрій обійдеться у 1,5-2 млн грн. Пізніше, організовували круглий стіл, де говорили про проблеми на будівництві.

comments powered by HyperComments