АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

БК «СумДУ» виграв у лідера чемпіонату

Баскетбольний клуб «СумДУ» у сьомому турі чемпіонату України Вищої ліги здолав лідера БК «Ніко-баскет» з Миколаєва. І хоч першу гру сумчани програли, зуміли переграти гостей, залишивши їх з поразкою вперше у сезоні.

Гості з Миколаєва з перших хвилин першої гри почали лідирувати на майданчику. Скориставшись помилками сумчан, вони набирали забиті очки. Після першої половини різниця у рахунку була +11 на користь «Ніко-баскета». Додавши ще 41 пункт у другій половині, вони виграли гру з рахунком 65:84.

Друга гра розпочалась одразу з відриву сумчан. На перерву пішли лідерами. У третій чверті «СумДУ» забили ще 22 пункти, на що гості відповіли чотирнадцятьма очками. У підсумку, з рахунком 89:70 сумчани перемогли миколаївців. Найрезультативнішим у «політехівців» став Ігор Стародуб – 33 очка за дві гри та Сергій Глинчак – 31 пункт.

Сергій Глинчак,  гравець БК «СумДУ», говорить: «У нас нові гравці влились, учора було незручно трішки, тому програли. Сьогодні вже знайшли зв’язки, й нам вдалося виграти. Всі дуже задоволені й тренера й травці.

Ми голови не вішали. Тренер сказав, щоб не засмучувались. Налаштувалися, підтримали один одного, вийшла перемога».

У гостей 43 очки набрав Максим Ожегов.

Максим Ожегов,  гравець БК «Ніко-баскет» (м. Миколаїв), каже: «Чудові емоції, якби не ця гра. А так все супер. Недооцінка команди. Невиконання тренерської установки. І ось гра показала. На тренуванні будемо розбиратися. Будемо працювати над цим, щоб такого не було».

Валентин Берестнев, головний тренер БК «Ніко-баскет» (м. Миколаїв), говорить: «Ми звісно хотіли виграти дві гри. Ми налаштовувалися й готувалися. Але мені на жаль не вдалося налаштувати хлопців, після вчорашньої не важкої перемоги, після важкої дороги. І під час гри також не вдалося цього зробити. Ми не грали ні в захисті, ні в атаці. Результат був однаково поганий. Тому ми програли, а Суми сьогодні заслужено виграли».

«Сьогодні хлопці старалися, викладувалися на кожній секунді. Довели, що ми також можемо боротися за призові місця. У нас більше з’явилося наших студентів. Прийшов Павло Рязанцев, Нікіта Заяц повернувся. Я думаю, що команда розвивається. Я не можу сказати, гірше стало чи краще грати.

», – говорить Ярослав Ковальов, тренер БК «СумДУ»

Наступний тур БК «СумДУ» зіграє на виїзді у Харкові проти команди «Харківські соколи».