БК «СумДУ» вийшов у фінал Студентської ліги

Баскетбольний клуб «СумДУ» відіграв другий півфінал чемпіонату України студентської ліги. Після виїзної перемоги у Черкасах, суперники зустрілись й на сумському паркеті.

Суперником сумчан у півфіналі стала команда Черкаського національного університету. Саме вони приймали першу гру вдома, яку програли 94:102. До Сум вони приїхали без двох лідерів команди – гравців Суперліги. Тож, контролювати гру, з перших її хвилин, почали сумчани.

Картина гри не змінювалась упродовж усіх чотирьох чвертей: сумчани вели у рахунку й тільки збільшували відрив. Опоненти продовжували боротися та скоротити відставання не вдавалося. У грі відзначився Андрій Кожемякін – 75-ть очок, з них 19-ть влучних дальніх кидків. Сама зустріч завершилася з рахунком 149:64.

Ярослав Ковальов, тренер БК «СУМДУ» (м. Суми), говорить: «Відчуття гордості за хлопців. Не дивлячись на команду, вони боролися до кінця. Рахунок на табло. Я думаю, це сьогодні рекорд студентської ліги й рекорд Андрія Кожемякіна по забитих очках.

Хлопці були налаштовані, незалежно від того, хто б приїхав. Готові були грати на перемогу, для того, щоб цього року вийти у фінал й поборотися за медалі».

Олександр Охріменко, головний тренер БК «ЧНУ» (м. Черкаси), каже: «Програли з великим рахунком. Гра склалася зовсім по-іншому, якби були наші три лідери. Не було двох минулого разу, був тільки один Кобець, й вони виграли тільки вісім очок. Сьогодні не було навіть Кобця, тому грати було дуже важко. Плюс, видно, що їх майданчик, кільця. Кожемякін зробив неможливе».

Другим фіналістом стала команда Запорізького національного технічного університету. З ними сумчани мають зіграти на цьому тижні.