Частина Шостки залишалася добу без опалення через недофінансування з держбюджету


У Шостці від учора, 29 будинків, школа та 2 дитячих садки залишилась без тепла на добу. Це частина мікрорайону Капсуль і ті будинки, що обслуговує ТОВ «Шостка–тепло».
«Трапилось це через те, що держава не перерахувала пільги, субсидії та субвенції й ми не змогли їх перерахувати на НАК «Нафтогаз». Зараз домовляємось у Києві – мер зараз там, аби виділили ліміти на постачання газу»,- сказав директор ТОВ «Шостка – тепло» Дмитро Чичак.

Підприємство маленьке – ця сума для них значна. Ми опрацювали це питання з Міністерством фінансів та НАК «Нафтогазом», щоб прискорити розрахунки по пільгам і субсидіям», – прокоментував Шосткинський міський голова Микола Нога. 

Сума боргу підприємства – 1,7 млн грн. По обіді, як повідомив Дмитро Чичак, котельню підприємства запустили.  На яких умовах визначили ліміти ми поцікавились у НАК «Нафтогаз». Ми надіслали їм інформаційний запит – відповідь чекаємо. Всього на область не надійшло близько одного мільярда 200 мільйонів гривень так званої енергосубвенції із державного бюджету.
«З них, за тепло заборгованість складає 139 мільйонів 200 тисяч і якщо конкретно взяти місто Шостка, то це по теплу 9 мільйонів 500 тисяч гривень. На наступний рік в законі «Про державний бюджет» закладено ресурс у розмірі 3 млрд 247 млн. З цих коштів, по мірі надходження із державного бюджету буде пропорційно гаситися заборгованість, що виникла на початок цього року», – повідомив заступник директора департаменту фінансів Сумської облдержадміністрації Олександр Василега.

comments powered by HyperComments