Чергові матчі футбольного чемпіонату

На футбольних полях області зіграли чергові матчі чемпіонату Сумщини з футболу.

У Сумах у матчі чемпіонату області серед команд першої ліги сумський «Сумбуд-СНАУ» приймав другу команду футбольного клубу «Тростянець». Гості відкрили рахунок на другій хвилині гри, а до перерви забили ще двічі – відзначились Артем Жила, Артем Мусієнко та Вадим Півненко. Після відпочинку Півненко оформив хет-трік (двічі реалізувавши пенальті). Ще один гол у ворота сумчан забив Євген Хабовець. У складі господарів дубль оформив Карін Тайо. Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував перемогу тростянчан з рахунком 6:2.

“Сьогоднішній матч – це бажання довести самім собі те, що ми повинні були посісти більш високі позиції у чемпіонаті. Центральну частину чемпіонату ми програли. Тепер доводили самі собі що ми щось можемо і повинні вигравати”, – говорить гравець команди “Тростянець”-2 Вадим Півненко.

Зараз команда знаходиться під достатньо великими фізичними навантаженнями тому, що ми готуємось до чемпіонату України. Відповідно десь, можливо, ми не відновилися. Плюс опоненти достатньо добре зіграли.  Тому такий результат”. Так прокоментував гру тренер команди “Альянс-СНАУ” Олександр Хімченко.

В інших матчах фінального туру чемпіонату білопільський «Аграрник-Авангард» з рахунком 1:5 поступився «Кристалу-Локо» з Конотопського району. Северинівський «Колос» мінімально програв краснопільському «Явору» пропустивши на останній хвилині основного часу матчу. «Лебединець» вдома з рахунком 0:4 програв «Україні-Токарі». Северинівський «Колос» офіційно святкує чемпіонство, яке гарантував собі за тур до завершення чемпіонату. «Україна-Токарі» здобуває «срібло», «Кристал-Локо» – «бронзу». «Тростянець»-2 нині йде на четвертому місці. З якого «містян» може потіснити «Явір». Для цього краснопільчанам в перенесеному матчі потрібно у суботу не програти «Сумбуду—СНАУ». На місцях з шостого по восьме у турнірній таблиці розташувались «Аграрник-Авангард», «Сумбуд-СНАУ» та «Лебединець». По 12-ть голів за сезон забили гравець «Тростянця»-2 Вадим Півненко та «Кристал-Локо» Ігор Тєрєхов.

У вищій лізі зіграли два матчі. Обидва завершились «мировими». У Глухові «Велетень» та футбольний клуб «Кролевець» обмінялись голами». У Сніжках «Гранум» та «Молодь Роменщини-Альянс-2» рахунок не відкрили. Турнірну таблицю очолюють «Вікторія» з Миколаївки та липоводолинський «Альянс». Третім йде «LS Group». На три пункти з грою в запасі від останнього відстає футбольний клуб «Тростянець». Нижче в таблиці розташувались «Велетень», «Кролевець», «Гранум», «Шостка», «Молодь Роменщини-Альянс-2» та «Тулиголовець». Список кращих бомбардирів ліги очолює гравець «Вікторії» В’ячеслав Шевченко в активі якого тринадцять влучних ударів по воротах суперників.