Депутату підкинули запалювальну суміш

Депутату Сумської обласної ради Андрію Божку 4 січня о 4-й ранку кинули у будинок запалювальну суміш.

Пов’язує чоловік це зі своєю політичною діяльністю. Він належить до депутатської групи «За людей» в Сумській обласній раді.

Андрій Божок, депутат Сумської обласної ради: «Прокинулися ми з дружиною від шуму – такі глухі удари були. І побачили, що вікна в кухні розбиті і побачили, що закинуті були пляшки. І у них була запальна суміш. У мене один підозрюваний на даний час, голова Сумської обласної ради, Володимир Токар, який неодноразово мені погрожував за те, що я постійно критикую його роботу в частині невиконання регламенту роботи обласної ради».

Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Цей депутат останнім часом там де дестабілізація, там і він, де якийсь людський протест – там і він, вони збирають підписи за мою відставку, він це заявив. Тому, я думаю, що він сам це зробив для того, щоб може якимсь чином зібрати проти мене підписи, я не знаю. Я буду подавати до суду, це 100 відсотків, і мені смішно з його звинувачень, хай хоч одне дасть. Чого мені йому погрожувати, він хто мені такий, щоб я йому погрожував?»

Володимир Крупецьких, старший інспектор відділу комунікацій ГУ Сумщини: «За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст. 194 ККУ – це умисне знищення або пошкодження майна. Санкція даної статті передбачає до 10 років позбавлення долі. Нині ведеться досудове розслідування»

Погасили пожежу, за словами депутата, у його будинку власними силами. Збитки сім′я Андрія Божка ще не підрахувала.

9 жовтня 2017 року Глухівський міський голова Мішель Терещенко звинуватив Володимира Токаря у корупції. Тоді у телефонній розмові нашим журналістам голова обласної ради повідомив, що звернеться до суду.

 

comments powered by HyperComments