АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Деякі країни не визнають українські медичні дипломи

Деякі країни припинили визнавати українські дипломи з вищої медичної освіти. Про це повідомили на офіційному сайті Міносвіти. За словами міністра Лілії Гриневич, такими, зокрема, є Сірія, Ліван, Ірак і Палестина. Причина – низький бал вступників, відсутність доступу до інтернатури та недостатня якість освітніх послуг у вишах.

«У нас дійсно є проблеми з якістю освіти і це не є новиною, тому що вперше Саудівська Аравія відмовилася від наших дипломів ще в 2011 році. Якщо ми зможемо підняти якість освіти і зокрема усунути ті зауваження, які є з боку іноземних держав, то через певний час ситуація може змінитися», – каже головний експерт групи “Освіта” Реанімаційного пакету Реформ (м.Київ)

У Сумах вищу медичну освіту здобувають у Сумському державному університеті. Навчають близько 700 іноземних студентів.

«Це на нас, я впевнений, не розповсюджується. Буквально вчора у нас була потужна так сказать делегація, комісія з Іорданії, яка робила саме перевірку і вона запевнила нас, що їде з СумДУ з позитивними враженнями, тому ми впевнені, що ми визнані сьогодні і будемо визнані і в наступні роки», – каже ректор СумДУ Анатолій Васильєв.

За даними Міністерства освіти, загальна кількість іноземних студентів, які навчаються в Українських вишах, понад 64 тисячі. Майже 40% – студенти-медики.

comments powered by HyperComments