АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Учасницю акції на підтримку “Київ Прайд-2017” лаяли та принижували (ОНОВЛЕНО)


На вулиці Соборній у Сумах кілька осіб нецензурно висловлювалися на адресу організаторки одиночного пікету на підтримку Маршу рівності. Дівчина тримала у руках плакат із написом “Країна для всіх” і роздавала квіти.

Ольга Панфілова: “Я не очікувала таку ненависть від людей, таку агресію, погрози, мені просто страшно. Я хотіла підтримати марш рівності в Києві, я не хотіла акцентувати увагу тільки на захисті прав ЛГБТ-спільноти, я хотіла сказати, що люди, незалежно від релігії, національності, кольору шкіри – вони всі рівні й повинні мати рівні права”.

Надія Білокур, художниця: “Я розуміла, що це хаотична толпа і вона не почує якийсь голос розуму. Вони не сприймуть це як абсолютно незалежну точку зору. Кожен має право обирати свою любов, свої почуття – як серце лягло, як доля розпорядилася – так повинно бути, не можна їх засуджвати за це”.

Кількома годинами раніше в Сумах відбувся парад –  за традиціні цінності. Його учасниками стали, за оцінками організаторів, близько двох тисяч сумчан.

Марина, учасниця ходи “За традиційні цінності”: “Я дуже люблю Україну, за здоровий спосіб життя і міцні родини”.

Ігор, учасник ходи “За традиційні цінності”: “Наш марш за сім’ю, повноцінну родину у божому розумінні”.

Віталій Орлов, співорганізатор ходи “За традиційні цінності”: “Сім’я – це саме головне, це традиційні наші цінності. Інші цінності, які намагаються нам нав’язати, це не цінності України, це не є цінності Європи, це є цінності якоїсь купки людей, які хочуть сказати, що це норма. Але це не норма”.

Андріана  Костенко, кандидат політичних наук: “Подібна ситуація, коли обидві сторони просто не чує одна одну. І замість того, аби наводити певні аргументи на пояснення своєї позиції, адже мати іншу позицію – це абсолютно нормально. В демократичному суспільстві ніхто нікого не змушує думати так, як потрібно думати. Відсутність вміння сприймати іншу позицію, доводити свою точку зору говорить лише про відсутність навиків комунікації. Сумчани просто не вміють комунікувати один із одним”.

comments powered by HyperComments