Династія Кобилецьких: чому стали хірургами


Хірургічне відділення обласної лікарні. Оперують тут щодня. Переддень професійного свята – не виняток. Скальпель був сьогодні і в руках Миколи Михайловича. І так вже 40 років. Піти у професію спонукало сімейне оточення: батько хірурга теж працював лікарем. З роками роботи, розповідає лікар, розвивалась і хірургія як галузь. Стали доступні лапароскопічні операції, нові методики і обладнання. Але поміж вдосконаленням на роботі знаходиться час для хобі.

«Я люблю працювати в саду, на городі, люблю їздити на авто, люблю рибалку, полюванням не займаюсь давно-не люблю стріляти по живих істотах, люблю театр і почитати, якщо цікава книга», – розповідає Микола Кобилецький.

На прикладі батьків і діда з’явилось бажання стати хірургом і у сина Миколи Михайловича. Cергій Миколайович стояв біля витоків мініінвазивної хірургії на Сумщині.

 «Обидва – кандидати медичних наук, займаються науковою роботою, вчать наших студентів медінституту. 90% операцій вони роблять 3-4 рівня складності,  складні за технікою і за обсягом», – говорить головний лікар обласної лікарні Володимир Горох.

У сумській обласній лікарні працюють 11 династій лікарів різних спеціальностей.

comments powered by HyperComments