ОСТАННІ НОВИНИ

Дзюдо, бадмінтон та футбол в огляді спортивних подій

Команда Сумської області в Києві взяла участь в чемпіонаті України з бойового самбо. Сумчани в столиці здобули два перших місця, чотири других і два третіх. Молодіжна збірна області (вихованці тренера Володимира Гордієнка) посіла третє командне місце. У своїх вікових і вагових категоріях на вищу сходинку п’єдесталу пошани піднімались Дмитро Коломієць та Василь Андрущенко. «Срібло» вибороли Влад Семенюк, Денис Теницький, Андрій Ткаченко та Віталій Житник, «бронзу» – Вадим Самойленко та Артем Чорний.

У Дніпрі відбувся традиційний міжнародний турнір із бадмінтону серед ветеранів і любителів. Участь у ньому брали старший  викладач  кафедри  іноземних  мов СумДУ  Оксана  Гладченко та  старший  викладач  кафедри  фізичного  виховання  і  спорту  Антоніна  Сірик. У змішаному парному розряді категорії «50+»   Оксана  Гладченко посіла ІІІ  місце, а Антоніна Сірик  стала переможницею цих змагань.

На полі футбольного центру «Барса» пройдуть матчі всеукраїнських зональних змагань з футболу турніру «Шкіряний м’яч» у віковій групі U-11. Суперниками команди сумської школи №29 будуть однолітки з Харкова, Краматорська Донецької та Рубежного Луганської областей. Переможці групових турнірів та команда кременчуцької школи №1 – як господар турніру у Кременчуку з 5 по 7 червня зіграють у фінальному турнірі.