Екс-командиру взводу роти патрульної служби міліції присудили 5 років в’язниці

Такий вирок виніс Ковпаківський суд міста Суми колишньому командиру особливого призначення «Суми» за продаж зброї із зони АТО. Крім строку за гратами, чоловіка позбавили спеціального звання старшого лейтенанта міліції.

 За словами начальника управління прокуратури Сумської області Олександра Глядчишина, підсудний переправив до міста Суми рейсовими автобусами з Краматарська протитанковий гранатомет і 9 гранат з запалами до них. Ця зброя і боєприпаси були збуті за суму понад 1000 доларів США фізичній особі.

  «На моє глибоке переконання, винесений вирок не є законним і справедливим. Всі доводи захисту і самого підсудного були відхилені, в них навіть ніхто не розбирався. Нами на досудовому слідстві було заявлено слідчому прокуратури близько 30 клопотань різного роду про докази захисту. Із 30 клопотань не задовольнили жодного Покарання, яке йому призначили, є занадто суворим», – говорить адвокат підсудного Роман Афанасієв. Захисник підсудного має 30 днів на оскарження вироку суду. За його словами,  він готуватиме апеляційну скаргу.

comments powered by HyperComments