Електронна система для подачі та реєстрації проектів запрацює у Сумах

«Громадський проект». Таку веб-платформу презентувала у Сумах київська компанія. Розрахована на один рік. Вона дозволить автоматизувати процес формування та ухвалення партисипативного (тобто громадського) бюджету. Нині, зокрема, у Сумській міські раді, працюють з паперовими заявками. Веб-платформою «Громадський проект» користується 24 міста України. Львів та Київ у минулому році відмовилися від паперового голосування та почали користуватися цією системою.

Платформа невдовзі запрацює на сайті мерії. Буде окрема сторінка.

Андрій Моша – начальник управління департаменту комунікації та інформполітики  Сумської міськради, говорить, що раніше було паперове подання проектів, і можна було надсилали на електронну пошту. За підсумком їх було три.

Юрій Гладенко, член координаційної ради від громадськості, розповів, що створення цих платформ дозволяє систематизувати базу, інформацію надати широкому загалу. Серед мінусів тільки питання захисту персональних даних.

Нагадаю, конкурс за фінансування громадських проектів із бюджету міста започаткували торік. Було подано 59 заявок, перемогли 16 проектів: 7 загальноміських і 9 локальних. На їхню реалізацію виділили 5 млн. грн.

 

comments powered by HyperComments