Енергосистема зблизька: коротко про головне

В енергосекторі України тривають реформи. Щоправда більше уваги приділяється не структурним змінам, а підвищенню енергоефективності приватних споживачів. Для того, щоб змінити цю традицію, ми підготували для Вас декілька карт. Із їх допомогою можна більш комплексно подивитися на українську енергетику і водночас зрозуміти особливості єдиної енергосистеми в розрізі окремих областей.       

Отже, що на Вас чекає?

Перша зупинка: Карта відпуску та споживання тепла в Україні (за регіонами). Ми не тільки дізналися та порахували скільки відсотків від всеукраїнських обсягів відпускає та споживає кожна область, але й відзначили кольорами, підприємства якої області потребують найбільше теплової енергії.

Друга зупинка: Карта виробництва та споживання електроенергії в Україні (за регіонами). А Ви знали, що одна Запорізька область дає майже 30% української електроенергії?

ДО ТЕМИ: Сонячна енергія з власного будинку 

Під цими двома картами розміщені невеличкі діаграми (треба тільки натиснути кнопку). Діаграми покажуть, як саме виробляється енергія в кожній із українських областей.

Третя зупинка Ну і, звісно ж, куди без альтернативної енергії? Ми підготували дві інтерактивні карти про вітрову та сонячну енергію в Україні. Вони пояснюють, де саме найвигідніше будувати вітрові та сонячні електростанції, а також наводять приклади найпотужніших проектів альтернативної енергетики за регіонами.

Детальніше про це читайте у матеріалі проекту “Україна +” 

comments powered by HyperComments