ОСТАННІ НОВИНИ

Футбол, легка атлетика та вільна боротьба – у п’ятничному спортдайджесті

«Педагоги» на великому полі взяли реванш у «політехніків» за програш в фіналі футзальної «Ліги Сумщини». В матчі футбольного турніру міської універсіади серед вищих навчальних закладів команди СДПУ та сумДУ обмінялись голами. Але майбутні педагоги завершили турнір на першому місці за рахунок перемоги над командою СНАУ з рахунком 3:1. СумДУ також переміг «аграріїв». Але вони святкували перемогу з рахунком 3:2 і завершили турнір зі «сріблом».

У Києві відбувся чемпіонат України серед ветеранів з бігу на 10 км і спортивної ходьби на 10 км. У ньому взяли участь 65 чоловіків і 12 жінок із 16 регіонів України – серед них і 5 представників Сумщини. Найуспішніше серед них виступила Тетяна КРИВОХИЖА, яка перемогла у віковій категорії 60+  і посіла друге місце у загальному рейтингу. В бігу на 10 км серед чоловіків найвдалішим серед чотирьох наших представників був виступ Семена ШУЛЬГИ, який у загальному рейтингу став четвертим. У віковій категорій 60+ він показав найкращий час. Михайло СИЗОН посів друге місце у віковій категорії 45+. Василь СТЕПАНЕНКО в цій же віковій категорії став 5-м. Геннадій ОСТРОВСЬКИЙ у віковій категорії 50+ посів 4-е місце. У загальнокомандному заліку збірна Сумської області посіла четверте місце.

У суботу 20 травня у Києві на головній спортивній арені країни – НСК «Олімпійський» – відбудеться чемпіонат України з однієї з найбільш видовищнішої легкоатлетичної дисципліни – естафетного бігу. Найкращі спринтери країни у складі збірних своїх областей змагатимуться на дистанціях 4х100 м, 4х400 м, 4х800 м та у змішаних естафетах 100+200+400+800 метрів. Сумську область на цих змаганнях представлятиме дванадцять команд на різних дистанціях у різних вікових групах.

У Хмельницькому відбулися змагання XIII літньої  Універсіади України 2017 року з вільної боротьби. Вдало виступили на турнірі сумські студенти. Студент СДПУ Ілля Арчая Ілля у вазі 97 кг став переможцем змагань, Олексій Борута (вагова категорія 70 кг) здобув «бронзу». Випускник факультету іноземної та слов’янської філології  педуніверу, а нині студент Сумського державного університету Олександр Колдовський (вага 125 кг) посів третє місце.