АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Головного лікаря призначили в психіатричній лікарні в Ромнах


Із раніше виконуючим обов’язки головного лікаря підписали контракт. Новий очільник лікарні – Володимир Кульбачний 27 років працював завідувачем диспансерного відділення першої обласної спеціалізованої лікарні, останні півтори роки керував цим закладом із приставкою в.о.

У реєстрі судових рішень є постанова, якою 7 років тому у Роменському міськрайонному суді Володимира Кульбачного визнали винним – за отримання незаконної винагороди. Це 1000 грн за зняття з обліку без обстеження. Від кримінальної відповідальності суд чоловіка звільнив, задовольнивши прохання колективу лікарні взяти його на поруки.

Голова облради Володимир Токар пояснив, що при підписанні контракту з Володимиром Кульбачним керувався рекомендацією від Управління охорони здоров’я ОДА та профільної постійної депутатської комісії.

Начальник Управління Сергій Бутенко: “Просто розумієте, ця людина пропрацювавши півтора роки виконуючим обов’язки головного лікаря зробив там більше, ніж та людина, яка 33 роки до того була головним лікарем. Говорити про те, що колись був цей був факт біографії – можливо, але я про нього не знаю”. Голова комісії ж Магомед Галаєв повідомив, теж саме, а також додав, що кандидатуру Володимира Кульбачного пропонував сам колектив лікарні.

“Факт те, що я мав зняти когось там із обліку – це невірно. Ті, кошти, які повинен дати був громадян, вони повинні були йти на ремонт відділення, це благодійні внески, так звані. Це не була ніяка, як-то кажуть, чи взятка чи отримання винагороди”, – сказав Володимир Кульбачний.

Це друга зміна керівника серед обласних спеціалізованих лікарень. Нагадаємо, очільницю психіатричної лікарні 2, що на Охтирщинні Лілію Неофітну, рішенням депутатів звільнили у лютому цього року. Причина – температура в палатах нижче норми, через що пацієнти мали гнійну пневмонію, від якої шість людей померли.

comments powered by HyperComments