Хокей на траві, флорбол, бейсбол, баскетбол та легка атлетика у спортивному дайджесті

Юні хокеїсти змагали на Житомирщині. У Коростені Житомирської області відбувся турнір із хокею на траві пам’яті Андрія Литвинюка. Серед юнаків 2005-06 років народження «бронзу» здобула шосткинська «Барса». Серед дівчат цього віку кращою стала сумська команда «Динамо». Серед юнаків 2007-08 років народження «Барса» (Шостка) замкнула підсумкову турніру таблицю, посівши п’яте місце.

У Києві розіграли Кубок України з флорболу. В першому матчі групового турніру сумські «Ворони» програли збірній міста Рівно з рахунком 1:7. Після цього сумчани розписали «мирову» (4:4) з луцьким «Айсбергом» і поступились (4:6) флорблольному клубу «Запоріжжя». В 1/16 фіналу «Ворони» та збірна Одещини не змогли забити один одному, а в серії булітів мінімальну перемогу здобули наші земляки. Але вже у наступному колі турніру сумчани програли 3:7 «Тернополю» – майбутньому тріумфатору турніру.

Бейсбольний клуб «Ворони» зійшов із «кубкових перегонів». На своєму полі в чвертьфіналі кубку України сумчани двічі поступились команді «Біотехком-СДЮШОР-2» з Кропивницького – 1:18 та 2:12 – і на цьому завершили сезон. Торік «Ворони» дійшли до півфіналу кубкових змагань, де програли іншій команді з Кропивницького – «КНТУ-Єлізаветград». І також у двох іграх.

9-10-го жовтня домашніми матчами проти «Харківських Соколів» баскетбольний клуб «СумДУ» відкриє новий сезон у вищій лізі чемпіонату України з баскетболу. На першому етапі команди гратимуть в двох групах. Крім харків’ян суперниками «політехніків» у групі 1 будуть друга команда «Черкаських Мавп», дубль кременчуцького «Креміня», «Золотий Вік» із Кропивницького, миколаївський «НІКО-БАСКЕТ», БК «Маріуполь» та друга команда «Дніпра». Команди зіграють в чотири кола (чотири матчі з кожним суперником – по два вдома і на виїзді). Чотири кращі команди груп вийдуть до плей-офф і поборються за медалі.

У Краматорську Донецької області відбувся перший легкоатлетичний пробіг «Наш Краматорськ». На старт вийшли дві з половиною тисячі атлетів. Дві сотні спортсменів долали марафонську дистанцію. Серед них і шосткинець Дмитро Васильцов – єдиний спортсмен-візочник, який стартував на марафонській дистанції. Результат нашого земляка – 4 години 36 хвилин.