АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Індивідуальною гонкою розпочали чемпіонат України з велоспорту у Сумах

Розпочали Всеукраїнські змагання з велоспорту. Сьогодні у Сумах відбувся перший змагальний день Відкритого весняного чемпіонату України з велогонок.

Участь у чемпіонаті взяли понад 120 спортсменів зі всієї України. Це юнаки та дівчата двох вікових категорій від 16-ти років та молодше. Перед стартом спортсмени перевіряють трасу та налаштовуються на боротьбу.

Анна, велогонщиця (м. Лиман, Донецька обл.), говорить: «З гарним настроєм та з настроєм на перемогу. Траса мені не дуже подобається».

Дмитро, велогонщик (м. Лиман, Донецька обл.), каже: «Багато їздив, тренувався, хочу виграти. Траса бачив, не дуже сподобалася. Підйом не дуже хороший там далі».

Крістіна, велогонщиця (м. Хмельницький), розповідає: «Ми тут вже тренувалися і не одне тренування, знаємо трасу, де як все розташоване. У Сумах не була раніше».

Наталія, велогонщиця (м. Хмельницький), каже: «Добре, думаю, виграти перше місце, попасти в призи. Ну, ми цю трасу знаємо, бо тренувалися тут, приїхали раніше й налаштовуємось на гарне місце».

У перший день розіграли нагороди індивідуальних гонок на 10 та 15 км. Тут, залежно від жеребкування, гонщики стартують один за одним через хвилину.

У підсумку, серед юнаків переміг: Андрій Пономар з Чернігівської області. Серед сумчан на 10-й позиції фінішував Максим Малінніков, на 19-й Андрій Семебратов, на 33-й Денис Соловйов. У юнаків молодших переміг Марк Єрмак з Дніпропетровщини. 30-м став Михайло Гулля. У дівчат старших та молодших кращими стали хмельничанки Дарина Нагуляк та Катерина Черватюк, відповідно.

У рамках чемпіонату України, ще розіграють нагороди чемпіонату міста, у всіх вікових категоріях.

Євген Гонтовенко, головний суддя змагань, говорить: «Сьогодні індивідуальна гонка. Потім два дні будуть групові зйомки. У неділю буде найцікавіша гонка – критеріум. Де на кожному проміжному фінішу, вони розігрують 1, 2, 3,4 місце. Отримуюють очки й за сумою набраних очків, вони виграють звання чемпіона».

Змагання розпочались сьогодні, триватимуть вони протягом чотирьох днів. Усього розіграють, серед старших та молодших юнаків та дівчат, 12-ть комплектів нагород.