Інфекційне відділення лікарні №4 у Сумах відремонтували за 2, 9 млн грн

У Сумській міській клінічній лікарні №4 завершили ремонт інфекційного відділення. Капітальний ремонт тут не робили 1959 року. Роботи почали торік, за два роки витратили майже три мільйони гривень із міського бюджету.
Відділення розділене на 3 частини: кожна – для певної категорії хворих. Усього тут 30 ліжок. 5 звичайних палат і 4 бокси, де є окремі віконця та вхід.
«4-та лікарня в нас вважається госпіталем по особливо небезпечним інфекціям – це холера чума, ебола, лихоманки. Перший бокс – в нас є шафа призначена з усіма укладками для забору матеріалів хворих на ОНІ. І в усіх боксах у нас вихід на вулицю. Надходження хворого надходить з вулиці – ні в якому разі – не через санпропускник. також, це стосується повітряно-крапельних – кір, краснуха, вітряна віспа. Медична сестра в предбоксінгу переодягається у протичумний костюм, їх чотири», – розповіла старша медична сестра Інна Шаповалова.
На виділені кошти тут відремонтували приміщення, замінили систему каналізації, опалення та харчоблок. З 2014 року ліжок поменшало – на десяток.
«Коли немає епідеміологічного спалаху – то нам достатньо. коли в період епідемії – то на їх недостатньо. тоді нам допомагає терапевтичне відділення. Хотілося б звичайно поміняти меблі, дооснащити ліжками й при ліжковими тумбочками. холодильники, тому що звичайно все залишилося з тих часів. Частково була заміна – нам виділили десять ліжок та прикра ватних тумбочок. Звичайно цього мало», – додала завідувач інфекційного відділення Сумської міської лікарні №4 Світлана Грищенко.
У планах на майбутній рік – у цій лікарні відремонтувати неврологічне відділення. За два місяці мають розробити проект на його реконструкцію.

comments powered by HyperComments