Керівника “Соцінвесту” залишили під вартою

Вчора 28 грудня, у апеляційному суді не задовольнили позов сторони захисту Володимира Лазарєва. Оскаржували рішення Зарічного районного суду м.Суми про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Просили обрати запобіжний у вигляді особистого зобов’язання.

Світлана Кондратенко – захисник Володимира Лазарєва зазначила: “Ми посилались на те, що підозра була необґрунтована, там викликає сумніви в тому, що він повинен сплачувати податки, коли продавав машини на запчастини. Посилалися на те, що нема підстав вважати, що він буде переховуватися від органів досудового розслідування, тому що він сам добровільно повернувся на Україну з Німеччини для того, щоб довести свою невинуватість”.

Наталя Науменко, прес-секретар прокурора Сумської області повідомила: “Прокуратура задоволена таким рішенням суду, оскільки рішенням апеляційної інстанції залишено в силі ухвалу слідчого судді, відповідно до якої підозрюваний у зловживанні повноваженнями до 8 лютого буде перебувати у слідчому ізоляторі, якщо не сплатить 480 тис грн застави”.

Сергія Лазарєва – керівника благодійного фонду соцзахисту інвалідів у Сумській області «Соцінвест» підозрюють у зловживанні службовим становищем. А саме у відчуженні транспортних засобів, які отримував фонд для благодійних цілей. 11 грудня чоловіка затримали на кордоні з Польщею, 12 грудня обрали запобіжний захід у виглядя тримання під вартою. Санкція статті, за якою підозрюють Володимира Лазарєва у злочині, передбачає до 6 років позбавлення волі.

comments powered by HyperComments