АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Книгу про Росію написав лебединський письменник

«З ким воюємо, брате?» – так назвав свою роботу лебединський письменник Борис Ткаченко. Присвятив її загиблому на Сході земляку. Книгу написав на основі листування зі своїм братом – той живе у Прибалтиці. Йому автор розказав про державу, з якою Україна має збройний конфлікт.

“Заставив Путін, через те, що таку вакханалію зробив і начав брехати людям”, – поділився автор.  «З Ким воюємо, брате?» – це роздуми Бориса Івановича над історичними документами різних часів.Починаючи від літописів і кінчаючи нашим сьогоденням. І плюс висловлювання великих людей – не українців. Я брав висловлювання росіян розпочинаючи від  Пушкіна, Гоголя, Лєрмонтова  і кінчаючи закордонними послами, які приїжджали в Москву чи Україну”, – розповів письменник.

“Він користується ще ленінськими декретами, постановами політбюро ЦК КПРС,  постановами 30-х років. Він якщо пише якусь публіцистичну річ, він ніколи не використовує зовнішні атрибути, враження, емоції, він вибудовує все це на основі документів і в цьому цінність цієї книги”, – сказав голова сумської організації Національної спілки письменників України Олександр Вертіль.

Перше видання цієї книги надрукували близько року тому – це 100 примірників. Їх, через волонтерів, передали на Схід України для військовослужбовців. Потім автор доповнив книгу та презентував оновлену версію. Грошей на видання нової книги у автора немає, тому придбати цю книгу або ж взяти у бібліотеці почитати поки не можна.

comments powered by HyperComments