Заяву колишнього військового про побиття патрульними вивчає прокуратура

Конфлікт між патрульними та колишнім військовим, що брав участь у збройному конфлікті на Сході Андрієм Кузякіним стався в Сумах минулого тижня. В результаті чоловік потрапив до лікарні. В прокуратурі – розпочали кримінальне провадження, патрульні ж говорять – повноважень не перевищували.

Поліцію викликала колишня дружина Андрія. За словами потерпілого, патрульні застосували до нього кайданки, фізичну силу, провели у квартирі обшук. “Я хотів зв’язатися зі своїм адвокатом – в мене забрали телефон, попробував вийти, звернутися до сусідів по допомогу – мене побили, скрутили, затягнули в хату“, – розказав Андрій.

“Патрульні отримали повідомлення про нетверезого чоловіка, який заважає відпочивати жінці: порушує спокій, голосно слухає музику. Він одразу ж почав виражатися брудною лайкою в бік інспекторів та жінки, намагався спровокувати бійку. В рамках закону до нього були застосовані спецзаходи – кайданки”, – повідомив старший інспектор Управління патрульної поліції міста Суми Олег Сологуб.

За словами прес-секретаря прокуратури Сумської області Наталі Науменко, у прокуратурі по заяві Андрія відкрили кримінальне провадження за статтею “перевищення влади або службових повноважень працівниками правоохоронного органу”. Санкція статті передбачає від 3 до 8 років позбавлення волі.

comments powered by HyperComments