Команди Сумщини святкували перемоги у футбольній першій лізі

Представники Сумщини у першій футбольній лізі перемогли суперників у чергових матчах чемпіонату.

ПФК «Суми» вперше у весняній частині турніру зіграли на домашньому стадіоні. На полі «Ювілейного» «містяни» приймали «Рух» із Вінників і перемогли суперника з рахунком 1:0 – на 53-тій хвилині ударом зі штрафного відзначився Ілля Коваленко. Рахунок міг бути і більшим, але на 75-тій хвилині матчу “містяни” не реалізували пенальті – Вадим Яворський не зумів переграти воротаря суперника.

Того ж дня, годиною пізніше, охтирський «Нафтовик-Укрнафта» приймав команду «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів. Завдяки голам Максима Коржа та Олега Баранніка, охтирчани святкували домашню перемогу з рахунком 2:1. За рахунку 2:0 на користь «нафтовиків» гості скоротили відставання, але охтирчани втримали перемогу.

У турнірній таблиці «Суми» піднялись на одинадцяту сходинку, «Нафтовик» (попри перемогу) залишився на сімнадцятому місці (у «зоні вильоту»). У трійці лідерів ліги – столичний «Арсенал», футбольний клуб «Полтава» та «Інгулець» сумського воротаря Олександра Литвиненка.