Коротко Спортивний понеділок: футбол, спортивна ходьба, дзюдо та армреслінг

У неділю «Суми» в матчі 32-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги, на своєму полі приймали харківський «Геліос». Завдяки блискучій грі Олександра Литвиненка, у «рамці» воріт «містян» команда Анатолія Бессмертного не пропустила. Але й не увінчалась успіхом і жодна атака сумської команди. У підсумку – «суха» нічия. Шоста під керівництвом Бессмертного. Нафтовик тим часом удома з рахунком 2:0 переміг рівненський «Верес». Гру охтирчани «зробили» вже до тринадцятої хвилини – відзначились два Євгени: Пасіч і Лозовий. Турнірну таблицю ліги очолює «Іллічівець», за яким розташувались «Десна» та «Верес». Нафтовик» йде на шостому місці, «Суми» (як і раніш) п’ятнадцяті з теоретичними шансами на збереження «прописки» у першому дивізіоні.

Команда «СумДУ» на фінальному студентському турнірі зі стрітболу 3х3, який відбувся в Києві, дійшла до фіналу, де з рахунком 19:16 програла першій команді ХПІ. «Бронзу» здобули студенти харківського Національного університету повітряних сил. Дівчата «СумДУ» потрапили до групи з командами Київського, Львівського та Харківського «інфізів» і, програвши всі три матчі, припинила участь в турнірі вже на груповому етапі. В підсумку сумчанки поділили 10-11 місця в таблиці.

У польському місті Катовіце відбувся чемпіонат Європи з армрестлінгу. Сумський спортсмен-візочник Микола Педоренко став «бронзовим» призером на праву руку. Тренер європризера Євген Літовцев трохи не «дотягнув» до свого вихованця, посівши четверте місце серед ветеранів.

На Чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років у Дніпрі «бронзову» медаль і звання «майстра спорту України» завоювала вихованка Сумської ШВСМ Анжела Титаренко у ваговій категорії 52 кг. Із «золотом» та званням майстер спорту міжнародного класу закінчив змагання Артем Хомула у вазі 73 кг.

У чеському місті Подебради розіграли Кубок Європи зі спортивної ходьби. Дистанцію 20 кілометрів у жінок сумчанка Інна Кашина фінішувала четвертою з найкращим результатом у своїй кар’єрі – 1 година 30 хвилин 11 секунд. У командному заліку українки посіли четверте місце. Закривали чеські змагання дистанцією 10 км серед юніорок. 23-тє місце посіла наша землячка Ксенія Бєлова, яка подолала дистанцію за 51 хвилину та 52 секунди. У командному заліку українки посіли шосте місце.