Лідери чемпіонату області святкують перемоги

Сьогодні у чемпіонаті області з футболу серед команд вищої ліги зіграні три матчі.

Липоводолинський «Альянс» із рахунком 3:0 переміг футбольний клуб «Тулиголовець», а «Шостка» з рахунком 1:6 програла «Тростянцю».

Ще один матч був зіграний у Миколаївці – де місцева «Вікторія» приймала «Молодь Роменщини-Альянс-2». У матчі першого кола у Ромнах перемогу з рахунком 3:0 святкували миколаївці. Тоді відзначились Іван Борисенко, Андрій Кузьмін та В’ячеслав Шевченко». У сьогодняшньому матчі господарі відкрили рахунок вже на третій хвилині. Голкіпер роменської команди Юрій Казаченко (який напередодні зіграв «сухий» матч за футзальний «Food Centre-СумДУ») був змушений дістати м’яча з сітки воріт після удару Тараса Михалюка. До перерви роменчанин Вадим Лесь відновив рівновагу, а капітан миколаївців Андрій Нелін не реалізував пенальті. На першій хвилині другого тайму В’ячеслав Акімов ударом зі штрафного вдруге вивів господарів уперед. Цей гол виявився останнім в матчі й переможним для миколаївців.

“Хлопці досягли результату, довели гру до перемоги. Тому – готуємось до наступного матчу” – сказав після гри тренер господарів Артем Радіонов.

“Результатом незадоволений. Але грою і ставленням футболістів (маючи на сьогоднішній день склад команди) скажу чесно – спасибі хлопцям” – прокоментував матч тренер роменської команди Валерій Кліщенко.

«Альянс» продовжує випереджати «Вікторію» на два пункти. «LS Group» на крок випереджає «Тростянець». Нижче в таблиці йдуть «Велетень», «Кролевець», «Гранум», «Молодь Роменщини-Альянс-2», «Шостка» та «Тулиголовець».