Місяць із терміналами в тролейбусах: із трьох – працюють два

27-го листопада у Сумах презентували валідатори – це термінали для оплати за проїзд банківською карткою. Зараз із 3 валідаторів працюють два. Тролейбус, на якому був розміщений третій – ремонтується. Самі термінали надвечір розряджені.

Директор КП “Електротранс” каже, що поки штрафів через відсутність талончика, після оплати картки, поки не було.

“У разі перевірки кондукторами або контролера, оплачений квиток, чи ні, пасажир повинен звернутися до кондуктора або водія. У них знаходитися термінал, за допомогою якого можна перевірити – чи було зроблено транзакція. Він проводить цю картку до терміналу й виходить чек, на якому написано оплачено “, – додає він.

Нагадаємо, встановили валідатори на трьох тролейбусах із перспективою обладнати такими ще 15 машин. Директор КП “Електротранс” зазначив, що у цьому році планується початок запровадження електронного квитка.

“Це схоже на імітацію електронного квитка. Інколи перед великими проектами можна робити “пілоти”, для того щоб щось перевірити. Але у системі електронного квитка, я собі не представляю “пілот”. Тому, що система може вважатися електронним квитком як система тільки тоді, коли вона реалізована у комплексі”, – зазначає спеціаліст із транспортного планування Дмитро Беспалов.

comments powered by HyperComments