На Парковій 1 частково ввімкнули опалення


Частково ввімкнули опалення. На Парковій 1, де крім житлових квартир, знаходяться два лікувальні заклади, частково ввімкнули опалення. Його не було майже місяць, із часу планового включення тепла, 17-го жовтня. Причина – капітальний ремонт тепломережі будинку. Заміна теплової мережі буд. 1 по вул. Парковій, за словами Г.Яременка, директора Департаменту  інфраструктури міста, мали завершити до 5 листопада, наразі лікувальні заклади з опаленням, у квартирах його ввімкнули лише частково.

Олександр Коваль – директор підрядної організації, яка виконує ремонтні роботи, зазначив: “Затримка у ремонті, тому що сроки були дуже короткі, буквально за два тижні було поміняно все і запустити тоже є проблемою, бо сам процес запуску тепла не буває за 5 хвилин, треба пробувать, десь забивається. Заміна мережі була тільки в підвалі, а ті мережі, що по стояках, вони аварійні, треба шукати причину і ліквідовувати . Було виділено 360 тис, сюди також входе заміна бойлера гарячої води.”

Сергій Хрупа – директор обслуговуючої організації ТОВ КК “Сумитехнобудсервіс” повідомив, що наразі тривають роботи, обходять квартири, аби був доступ до п’ятого поверху, для закінчення треба 1-2 дні.

“Не всі квартири підключені фізично, тобто є 2 стояка, які ще не приварені, це була затримка через доступ в одну квартиру, буквально через годину-дві це обіцяли запустити, прогрів побачимо під вечір. Наступне питання-це часткове прогрівання, це не відрегульовані крила, до завтра обіцяють запустити і після цього приступлять до регулювання самої системи”, – говорить член громадської комісії з питань ХКГ Сумської міськради Олексій Пархомчук.

Два з половиною тижні тому через відсутність опалення медики з Паркової переїхали. Педіатри вели прийом на Івана Сірка, 3, – у приміщенні дитячої поліклініки №2. Жіночі лікарі приймали на Троїцькій, 20 – у консультації міського пологового будинку. Відсьогодні дві установи ведуть прийом за основним місцем розташування.

comments powered by HyperComments