АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

На перевізників Сум за минулий рік склали 137 актів про порушення

За минулий рік на перевізників працівники відділу транспорту Сумської міської ради склади 137 актів про порушення. Найбільше зафіксували у перевізника «Сумипастранс». На нього складено 36 актів, на ПП «Согор» – 18, і 14 актів у ПП «Запорожець».
Найчастіше порушення, якого допускались перевізники – вихід на лінію меншої кількості машин, аніж прописано у договорі. Або, навпаки, випуск машин, яких не має у документах. А також, неналежний санітарно-технічний стан машин.
«Жодне зауваження не залишається без уваги. Все робимо, все працюємо. Чи не для того ж 20 років займаємося перевезеннями, щоб не звертати уваги», – розповів перевізник Олександр Запорожець.
«Підприємство працює суворо за договором, кількість машин виходить спільно за домовленістю», – додав перевізник, директор ТОВ «Сумипастранс» Олександр Кузьменко.
На зазначений телефон на сайті керівник ПП «Согор» Сергій Зленко слухавки протягом дня не брав.
«Практично в кожній виявлено порушення, але чомусь жодного розірвання договору із перевізником, але жодної ініціативи розірвання зі сторони замовника не було, хоча згідно з умовами договору при виявленні трьох порушень протягом року договір має бути розірваний і от тут питання до міської влади. На фоні чергового підвищення вартості проїзду, на фоні розірвання договорів з ініціативи перевізників дуже контрастно виглядає абсолютне ігнорування міською владою дотримання перевізниками умов перевезень», – прокоментував член громадської комісії з питань бюджету Сумської міськради Максим Корнієнко.
«Розумієте, ми можемо розірвати договір і що далі? – Ми проводимо організаційні роботи з перевізниками, ми проводимо коригування графіків руху – ми пишемо їм листи попередження про розірвання. Це вже деякі перевізники мають такі попередження. Наша першочергова задача – це якісні перевезення. Розірвання договорів не буде сприяти якісним перевезенням, тому що наприклад на сьогодні ми маємо один маршрут, який не обслуговується перевізниками – це 25 маршрут. Всі це знають. У нас розміщений проект рішення про розірвання договору. Але на сьогодні протягом місяця ми не змогли найти перевізника», – прокоментував ситуацію начальник відділу транспорту та зв’язку Сумської міськради Сергій Яковенко.

«Знайти інших перевізників абсолютно не проблема, тобто складнощі можуть бути на окремих приміських маршрутах, там де невеликий пасажиропотік, а що стосується міських перевезень – це дуже затребуваний сегмент і перевізники багато зусиль докладають, щоб отримати можливість працювати на таких маршрутах. Тому я думаю, що швидше за все чиновник міської влади просто веде себе не зовсім добросовісно . – Який вихід із ситуації, коли перевізники порушують умови договорів? – Розривати договори і шукати нових перевізників», – каже Олександр Кава, екс-заступник Міністра Транспорту та Інфраструктури.

Нагадаю, наразі на сайті міської ради розміщений проект рішення, яким вартість проїзду у маршрутках хочуть підвищити до 5 гривень. Минулого разу ці питання на засідання виконавчого комітету не виносилися. Наступний плановий виконком запланований на 13 лютого.

comments powered by HyperComments