АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

На Сумському НВО повертають заборгованість у зарплаті


На ПАТ “СНВО” закрили минулий рік – розрахувалися з людьми за другу половину грудня. Про це стало відомо під час апаратної наради, що відбулася сьогодні в обласній державній адміністрації.

“У суботу ми були на підприємстві. Заборгованість за грудень погашена. Домовленості між керівництвом підприємства між обласною і міською владою і депутатами виконуються”, – говорить Олександр Марченко, заступник голови Сумської ОДА.

Гендиректор ПАТ “СНВО” Олексій Цимбал говорить: “Єдина можливість говорити, що ситуація може покращитися – це своєчасне поверення ПДВ. Все, що ми отримуємо з бюджету, – направляємо на погашення заборгованості. Наразі підприємство не може вийти на виплату існуючого рівня нарахування”. 

Голова незалежної профспілки ПАТ “СНВО” Валерій Шершенюк говорить: “На сьогодні виплачена друга половина грудня місяця. Я думаю люди поки що задоволені. Якщо надалі графік виплат виконуватися не буде – то на заводі можуть знову бути акції протесту”. 

Нагадаю, у середу 26 квітня працівники Сумського НВО перекривали дорогу через 5-місячну заборгованість їм у зарплаті. Наступного дня сторони конфлікту та представники обласної та міської влади двічі збиралися на наради стосовно цього питання.Також обласні депутати на сесії звернулися до Кабміну, аби там допомогли вирішити ситуацію, що склалася на Сумському НВО.

 

comments powered by HyperComments