АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Настільний теніс, баскетбол та футбол у короткому огляді

Клуб з настільного тенісу «Грація-СумДУ» йде далі у єврокубку. З Чехії сумські тенісистки повернулись з перепусткою у плей-офф другого за престижністю європейського турніру – «Кубку ETTU». Чеський клуб TTC Moravsky Krumlov «грації» перемогли в п’яти партіях. Іспанському CTT Balaguer-Villart Logistic українки поступились в «суху» 0:3. Після цього аби проходити далі дівчатам потрібно було в останньому матчі перемогти шведський Sparvagen TTC. Ведучи з рахунком 2:0 українки дозволили шведкам зрівняти рахунок. Вирішальна партія була за «Грацією» – 3:2. Посівши друге місце в груповому турнірі, що проходив у Чехії, сумчанки зіграють на стадії плей-офф. Починаючи з цієї стадії турніру, ігри проходять за олімпійською системою – на вибування.

Баскетбольний клуб «СумДУ» вийшов у 1/8 фіналу кубку України з баскетболу. За попередньою домовленістю між «політехніками» та дніпровським «Інваспортом» обидва матчі третього кваліфікаційного раунду кубкового турніру команди провели на сумському майданчику. В першому матчі змагань «СумДУ» переміг суперника з перевагою у 55 очок – 111 на 56.  В номінально гостьовому другому матчі сумська команда також перемогла суперника – цього разу з рахунком 109:75. Таким чином в двох поєдинках «СумДУ» двічі переміг дніпрян з перевагою в 89 пунктів і вийшов у 1/8 фіналу розіграшу Кубку.

Відбулось жеребкування чвертьфінальної стадії кубку України з футболу. Команди Олега Гусева та Олександра Бандури отримали суперників на цій стадії турніру.  В суперники рівненському «Вересу» сумчанина Бандури дістався донецький «Шахтар». Столичне «Динамо» іншого вихованця сумського футболу – Гусева – зіграє з чернігівською «Десною». «Ворскла» з Полтави розіграє перепустку у півфінал з «Маріуполем», а ФК «Львів» — з кривдником ПФК «Суми» у кубковому турнірі – СК «Дніпро-1». Базовим днем для чвертьфіналу Кубку буде середа 29 листопада.

В перенесеному матчі чемпіонату України серед команд Ю-19 (перша ліга) сумська «Барса» приймала «Олімпік-СДЮШОР-2» з Кропивницького. До цього поєдинку гості у шести матчах не змогли набрати жодного очка. Господарі (які на початок гри посідали четверте місце в групі) мали в активі три перемоги та дві нічиї і лише одну поразку в пасиві. При цьому підопічні Юрія Зінченка забивши вісім голів пропустили два. Покращити свої статистичні показники гостям не вдалось – «Барса» двічі змусила команду з Кропивницького розпочинати з центру поля – голами відзначились два Антона: Кончаков на 56-тій хвилині і Бушля на 70-тій. «Олімпік-СДЮШОР-2» відповів на це голом престижу за дві хвилини до завершення матчу.