Нічия «Вікторії» і перемога «Агробізнеса»

Весняну частину сезону відкрили команди чемпіонату України з футболу серед аматорів.

«Вікторія» з Миколаївки на полі сумської «Барси» розписала «мирову з «Факелом» із Вінничини. Вперед миколаївську команду наприкінці першого тайму вивів Владислав Рябцев. Наприкінці гри гості змогли уникнути поразки.

Роменський «Агробізнес ТСК» приймав «Авангард» із Чернігівської області. Долю матчу роменчани вирішили вже до восьмої хвилини гри. На першій хвилині матчу вперед «Агробізнес» вивів Ярослав Сидоренко. За сім хвилин остаточний рахунок у матчі – 2:0 на користь роменської команди – встановив Ян Осадчий.

У турнірній таблиці другої групи роменчани за додатковими показниками обійшли земляків із Миколаївки – в активі представників Сумщини у турнірі по двадцять очок – вони на шість та вісім пунктів випереджають «Факел» та «Авангард». Матчі дев’ятого туру  наші земляки проведуть в гостях – «Вікторія» проти «Авангарду», а «Агробізнес» – проти «Чайки» з Київщини.