Новорічна програма: у Сумських театрах та філармонії новий репертуар

«Різдвяна історія» – вистава за мотивами твору Чарльза Діккенса. Її почали показувати у сумському театрі імені Щепкіна з 22 грудня.
«Це про людяність, про порядність, про щирість, про ставлення до життя, чому ми говоримо – ми відійшли там від Баби Яги ще щось таке – ми такого вже не робимо. Вона розрахована на дітей, ну хоча б першокласників, з такого починаючи віку – ну я вам скажу відверто, що до нас ходять просто без дітей – навіть дорослі люди, щоб подивитись цю виставу інколи посміятися, інколи – навіть поплакати», – розповів директор театру Михайло Юдін.
«Пізнавального було те, що треба радіти й всі допомагати», – поділилась враженнями відвідувачка вистави Софія.
11 та 14 січня у цьому театрі гратимуть «Лускунчика».
У театрі юного глядача відвідувачам пропонують переглянути «Пригоди Дюймовочки». Виставу гратимуть до 14 січня. Музичну казку на дві дії гратимуть щодня, окрім 31 грудня, а також 1 та 12 січня.
«Ми робимо для дітей справжню чарівну казку. Чим приваблива ця вистава – вона насичена музикою та піснями. І не лише вистава, у нас розваги з Дідом Морозом,Снігуронькою, та символом Нового року – собачкою Мотею. Отже, дітлахів наприкінці вистави Дід мороз запрошує дітлахів на сцену, влаштовуємо парад новорічних костюмів, солодкий подарунок, звичайно загадки, ігри, танці з дітлахами», – керівник літературно-драматургічної частини театру юного глядача Тетяна Свелеба.
У обласній філармонії сьогодні відбулась прем’єра музичної казки «Лускунчик». Такий проект тут вперше втілили у життя. Під звуки камерного оркестру запрошені артисти читали літературний твір.
«Приємність для глядача заключна в тому, можна насолоджувати не обов’язково якимсь музичним фоном, насолоджуватись окремо казкою. В поєднанні в синтезі казки та музики виникає відчуття задуму П. І. Чайковського. Тобто, якщо навіть людина там не досить посвячена в музичну ідею, то вона насолоджується саме вербально, знаючи може матеріал “лускунчика”, – поділився думками директор Сумської обласної філармонії Олександр Даниленко.
Переглянути та послухати «Лускунчика» у філармонії можна до 10 січня.

comments powered by HyperComments