Новини футзалу з України та зарубіжжя

Дві вихованки конотопської спортшколи імені Маміашвілі — Владислава Пивовар та Анна Кавєрзіна – викликані на тренувальні збори молодіжної збірної команди України з футзалу WU-17. Загалом на ці тренувальні збори було запрошено 15 футзалісток. Збори, які організували напередодні відбіркового етапу до юнацьких Олімпійських ігор 2018 року, відбуваються на базі “Міжнародної академії тенісу” в Пущі-Водиці. «Синьо-жовті» в рамках підготовки до міжнародних матчів встигли провести товариський матч – спаринг з чинним чемпіоном України  – командою «IMS-НУХТ». Цей поєдинок закінчився з рахунком 8:4 на користь кращої жіночої команди країни минулого сезону.

«Сумихімпром-СДПУ» та «СумДУ» завершили свій виступ у Кубку країни з футзалу. «Хіміки» після домашньої поразки від дніпровського «ДКМ» з рахунком 1:2 програли і у матчі відповіді пропустивши два «сухих» м’ячі. На виїзді у Дніпрі підопічні Сергія Песоцького обмінялись парою влучних ударів з «Катиринославхлібом». А на паркеті сумського манежу перемогла дніпровська команда. Гості відкрили рахунок на першій хвилині, а до перерви забили сумчанам ще два голи.  В другому м’яч ще двічі побував у воротах «політехніків». На це господарі майданчика відповіли голом Євгена Петракова на передостанній хвилині гри і Дмитра Ігумнова на останній. В підсумку – 2:5 і далі йдуть футзалісти з Дніпра.

Таким чином, сумські футзальні команди зосередяться на матчі чемпіонату України. «СумДУ», який є чинним чемпіоном першої ліги, захищатиме свій титул. У новому змагальному сезоні, чемпіонат України з футзалу серед команд Першої ліги пройде у видозміненому форматі. Вісім команд учасниць сезону 2017/18 поділені на дві групи – «Захід» та «Схід». Суперником сумської команди у східній групі будуть запорізький «АРПІ», одеський «МКВ» та черкаський «Дніпро». Старт Першої ліги визначено на 10-12 листопада 2017 року. Суперники зіграють у 4 кола з роз’їздами, після чого дві перші команди груп зіграють у фінальному етапі Першої ліги (два роз’їзних кола, перед якими в учасників обнуляються набрані очки). Чемпіон Першої ліги визначиться до кінця квітня 2018 року. Тим часом «Сумихімпром-СДПУ» зіграє у другій лізі чемпіонату України.

Сумчани перемагають у чергових матчах білоруського футзального чемпіонату. Так «Лідсєльмаш» Євгена Змислі в Ліді переміг з рахунком 2:1 гомельський «ВРЗ». В Гродно місцеве «УВД-Дінамо», кольори якого захищає Денис Мазний, з рахунком 6:1 перемогло футбольний клуб «Свєтлогорськ». Один з голів «динамівців» у цьому матчі на свій рахунок записав Мазний. Команда Змислі йде у трійці лідерів білоруського чемпіонату набравши 23 очка після дев’яти турів. Стільки ж в активі «Століци» та «Форте». Клуб Мазного вийшов на четверте місце – гродненські «динамівці» на п’ять очок відстають від тріо лідерів білоруського футзального чемпіонату. Тим часом міні-футбольний клуб «Норільський нікель» вихованця сумського футзалу Миколи Білоцерковця здобув першу перемогу на домашньому майданчику в Норильську. Підопічні Олександра Соколова перемогли сиктивкарську «Нову Генерацію» з рахунком 5: 2. Зустріч ця відбулася в рамках другого матчу 1/8 фіналу Кубка Росії з міні-футболу. В першому матчі команда Білоцерковця перемогла суперника з рахунком  5:3 і таким чином вийшла у чвертьфінал кубкового турніру.