Обласні депутати просили допомоги у Президента та Кабміну стосовно СНВО

Обласні депутати звернулися до Кабінету Міністрів, аби там  допомогли вирішити ситуацію, що склалася на Сумському НВО.  Керівництву заводу слова не надавали.

“Просимо відкрити внутрішній ринок для машинобудівних підприємств Сумщини, забезпечити галузь держзамовленнями, погасити борги в частині НДС за укладеними договорами.  Просимо Володимира Гройсмана і Президента Петра Порошенка сприяти зустрічі керівництва області та власників ПАТ “Сумське НВО”, пропонуємо також створити робочу групу для опрацювання питань та з метою запобігання загострення економічної ситуації в прикордонній Сумській області”, – зачитала заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко.

Якщо конфлікт не вирішать –  депутати будуть просити повернути підприємство до державної власності. Про це говорив на засіданні нардеп Олександр Сугоняко.  Звернення підтримали 40 депутатів із 52 присутніх.

Нагадаю, у середу 26 квітня працівники Сумського НВО перекривали дорогу через 5-місячну заборгованість їм у зарплаті. Наступного дня сторони конфлікту та представники обласної та міської влади  двічі збиралися на наради стосовно цього питання. За даними порталу Сміда, найбільше акції заводу належить фірмам бізнесмена Костянтина Григорішина.

comments powered by HyperComments