Облили червоною рідиною та не змогли провести сесію у Конотопі


У Конотопі втретє не змогли провести сесію. Там учора сталася штовханина, під час якої двох людей облили рідиною червоного кольору. Заплямованими опинилися Микола Биркун, депутат обласної ради від фракції «Свободи» – та Інна Панченко – позаштатна журналістка газети «Сумщина».

Артем Семеніхін, Конотопський міський голова, говорить, що громада зібралася для того, аби поспілкуватися з депутатами. Хотіли з ними поговорити про те, що вони примкнули до лав регіоналів і зрадили ВО «Свободу».

Наталія Демеха, поза фракційна, розповіла: «Я взагалі не перейшла ні в яку іншу політичну силу. Написала заяву на добровільний вихід тому, що політика міського голови Конотопа Артема Семеніхіна пов’язана на корупційних діяннях»

Наталія Левшин, поза фракційна, повідомила: «З приводу того, що я там кудись перейшла, в якусь іншу політичну силу – це відверта брехня».

Микола Биркун, голова фракції ВО «Свобода» Сумської обласної ради, говорить, що скоріш за все фарбу готувати для того, щоб облити мера. А штовханина сталася біля входу, і вибили у неї з рук рідину, вона полетіла мені в обличчя.

Інна Панченко, голова ГО «Конотопський центр підтримки громадських ініціатив», говорить, що жодної рідини вона не приносила. Коли стався цей інцидент, у руках її абсолютно нічого не було.

Ельвіра Біганова, речник Нацполіції Сумщини, розповіла, що на засіданні Конотопської міськради в поліції було відкрито спочатку кримінальне провадження за статтею – хуліганство. Після вивчення всіх зібраних матеріалів статтю хуліганство перекваліфікували на статтю 350 кримінального кодексу України, це погроза або насильство відносно громадянина, який виконує свій громадський обов’язок, оскільки було встановлено, що крім того, що на сесії були облиті фарбою люди, також був побитий активіст місцевої громадської організації.

Сесію Конотопської міськради перенесли на 30 травня, бо у вівторок депутати від фракцій «Воля народу», «Самопоміч», «Солідарність», «Рідне місто» відмовилися брати участь у роботі. Чому – розказали нам телефоном керівники з фракцій.

Інна Пащенко, голова фракції «Самопоміч» Конотопської міськради, повідомила, що до цієї сесії міський голова взагалі уникав зустрічі з депутатами.

Тарас Омельченко, голова фракції «Солідарність» Конотопської міськради, говорить, що депутати о 9 годині ранку зібралися у депутатській кімнаті для того, щоб обговорити, що буде відбуватися на цій сесії.

Тетяна Сизон, голова фракції «Рідне Місто» Конотопської міськради, наголосила, що цей «бедлам», який відбувається у місті тільки завдячуючи одній людині.

Голова фракції «Воля народу» відмовився коментувати ситуацію, послався на відсутність в Україні. Нагадаю, 30 березня під час першого пленарного засідання Конотопської міськради відбулась спроба саморозпуску депутатів. Ініціаторами виступили фракція «Свободи» – заявили: чинять так на вимогу громади. 20 квітня – розглянули одне питання – депутати міської ради розпустили власний виконавчий комітет.

comments powered by HyperComments