“Всесвіт очима дитини”: у Сумах оголосили переможців конкурсу


Підбили підсумки – сьогодні завершився 22й дитячий конкурс «Всесвіт очима дитини».  П’ятеро переможців впродовж року отримають  2 тисячі гривень – стипендію Сумського міського голови. Ще 40 учасників отримали грамоти і подарунки.

Народна іграшка, різьблення, вишивка, бісероплетіння, модульне орігамі, квілінг, декупаж, живопис, графіка. Впродовж трьох тижнів діти віком від 8 до 18 років змагалися у нестандартності бачення та майстерності виконання.

Олександр Чередниченко, голова журі каже:  «По-перше це якість, це цікава ідея, це оригінальна ідея. Як дитина це переживає, як передає, як донесе до глядача –  це головне. Не було дуже великих перепон з приводу вирішення»

Наталі – 14. Дівчина змалку займається творчістю, закінчила художню школу. На конкурс прийшла із власними витинанками – і перемогла.

Наталя Мокренко, переможиця конкурсу каже: «В ці роботи я вклала в них більше душі, чим в інші роботи, які я робила протягом свого життя. Хотіла показати силу природи, свою душу, мрії, загадки, спогади»

12-річна Дар’я Возіян на конкурсі вперше. Роботи виконувала у техніці різьблення по дереву Її вона опановувала впродовж року.

Дар’я Возіян, переможиця конкурсу: «З самого першого дня сподобався цей вид мистецтва»

Здобули перемогу також вишивки бісером Косарич Олександри, найкращими ж у техніці живопису та розпису стали роботи Мовчан Аліси (04.28, кліп 1) та Головач Марії.

Наталья Скрипченко, менеджер з соціальної роботи Сумського міського центру соціальних служб:  «Робиться акцент на соціально-незахищених категоріях: діти з багатодітних родин, які опинилися в складних життєвих обставинах, діти з прийомних родин та дитячих будинків  сімейного типу, а також переселенці»

За перемогу цього року змагались 150 учасників з 30 навчальних закладів, всього – 300 робіт.

 

comments powered by HyperComments