АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Обрали запобіжний захід для патологоанатома Охтирської психлікарні


У Зарічному районному суді міста Суми розглядали справу патологоанатома Охтирської психлікарні. Нагадаю, лікаря підозрюють в тому, що жінка вносила неправдиві відомості до журналу розтину тіл померлих у лікарні пацієнтів. Прокуратура клопотала про домашній арешт. Андрій Петренко, прокурор прокуратури Сумської області, говорить, що той злочин, у якому на даний час ґрунтовано підозрюється Максименко, є тяжким.

Павло Собина, адвокат підозрюваної, розповів, що прокурор не вказав чому не можливо застосувати більш м’який запобіжний захід. У зв’язку з цим, він вважає, що можливо застосувати до Максименко особисте зобов’язання, бо Максименко на кожні виклики з’являється.

Микола Шершак, суддя Зарічного суду Сум, зазначив, що відносно Максименко необхідно застосувати запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Юлія Максименко, підозрювана, ж не захотіла коментувати.

Якщо вину Юлії Максименко доведуть, їй загрожує до 8 років позбавлення волі. Нагадаю, підозру жінці оголосили 6 березня – у підробці документів патолого-анатомічних досліджень. 6 квітня прокуратура додала ще одну статтю – пособництво. За версією наглядового відомства, жінка допомагала головному лікарю Охтирської психлікарні Лілії Неофітній. Останню, нагадаю, підозрюють у катуванні хворих – а саме, у залишенні їх у небезпеці. Семеро пацієнтів померли.

comments powered by HyperComments