Обирали голову координаційної ради учасників бойових дій та членів їх сімей

Сьогодні у міській раді обговорювали кандидатів на посаду керівника координаційної ради учасників бойових дій та членів їхніх сімей. Представники ініціативної групи з 16-ти громадських організацій і спілок АТО назвали двох претендентів: радника сумського міського голови з питань АТО Андрія Тимофієва та представника ГО “Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артбригади” Олександра Коритника.

« Я всегда, когда я в Сумах, я всегда готов работать в громадской организации вот этой. За исключением, когда я выезжаю на передний край, мне звонят и говорят, что надо срочно подъехать там порешать какие-то вопросы», – виступив радник сумського міського голови з питань АТО Андрій Тимофієв.

«Голова – це дуже добрен. Але завжди, треба пам`ятати правильно, ми всі, фізично, люди. Десь, щось у когось трапилось, немає можливості включитись в процес. Повинен  бути обов’язково заступник. А то голова відсутній – всі сіли і ласти склали. Це неправильно», – виступив представник ГО “Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артбригади” Олександр Коритник.

У підсумку, вирішили подати на розгляд і затвердження мерові кандидатуру Андрія Тимофієва, Олександра Коритника запропонували в заступники.

«Я думаю, протягом двох тижнів ми опрацюємо дане питання. Я розгляну питання щодо змін до положення, які пропонують представники громадських організацій всіх, хто входить в організацію. І  я думаю протягом двох тижнів, хоча термін тут не головне. Головне, вирішити питання щодо входження в координаційну раду, щодо змін до положення. Тому що вона повинна ефективно працювати», – каже сумський міський голова Олександр Лисенко.

Нагадаю, координаційна рада створена 1 вересня 2015-го року. Серед питань, які вона вирішує, у тому числі розподіл землі та житла для учасників бойових дій та членів їхніх сімей. Рішенням депутатів міськради зараз її переформатовують. Очолював її раніше Володимир Лаврик.

comments powered by HyperComments