АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Оголосили явку виборців у 4 ОТГ Сумщини

У чотирьох об’єднаних територіальних громадах Сумщини – Краснопільській, Кролевецькій, Бочечківській Конотопського району та Вільшанській Недригайлівського району відбулися  перші місцеві вибори голів та депутатів ОТГ. Обирали на 3 роки.

У Бочечківській ОТГ станом на 20.00 явка виборців  склала 49,8%. Із загальної кількості виборців  3 225 осіб до виборчих дільниць прийшли  1605.

Явка виборців в Кролевецькій ОТГ 34,3%

61,7% людей прийшли на вибори в Краснопільській ОТГ. Менше половини – 41,5% явка у Вільшанській громаді.

Краснопільська ОТГ об’єднала Краснопільську, Угроїдську селищні ради та чотири сільські: Самотоївську, Осоївську, Хмелівську та Чернеччинську. На її території живе близько 27 тисяч мешканців. У її складі 53 населені пункти. На посаду голови претендує 7 кандидатів, у депутати 16.

У Вільшанську об’єднану територіальну громаду увійшли сільські ради: Великобудківська, Деркачівська, Зеленківська, Козельненська та Вільшанська. Останнє село стало центром ОТГ. На її території проживає близько 6 тисяч мешканців. Тут 1 кандидат на посаду голови та 21 балотується у депутати. Працювало 9 виборчих дільниць.

Бочечківська ОТГ налічує 10 сіл, які входять до 4 сільських рад. Це Бочечківська сільрада, Козацька, Хижняцька та Сахнівська. Населення громади складає майже 5 500 осіб. Усього по громаді працювало 7 дільниць.

Кролевецька ОТГ, за інформацією порталу об`єднаних  громад України, налічує 27 106 чоловік. До цієї ОТГ входить окрім райцентру 2 сільські ради – Грузчанська та Реутинська. Загалом 6 сіл.  Усього на час виборів тут працювало 18 дільниць.

На  сьогодні на Сумщині створено 14 ОТГ.  Усього у межах Сумської області до кінця року мають створити ще 35 ОТГ.

comments powered by HyperComments