ПАТ “Укрнафта” оскаржує постанову, що стосується газопостачання до сіл Сумщини


ПАТ «Укрнафта» оскаржує документ, за яким їм подовжили ліцензії на видобуток на 4 родовищах області – попри борги перед держбюджетом.

“Та постанова протирічить законодавству і не може бути виконана. Це жодного стосунку не має до відновлення ліцензії. Коли людям буде газ – тоді,  коли буде ліцензія, а коли буде ліцензія – треба запитати у Держгеонадр. У нас є рішення суду на 9 родовищ, яке зобов’язує Держгеонадра видати ліцензію”, – говорить Геннадій Радченко, заступник голови правління ПАТ “Укрнафта”.

“Ми чекати не будемо 100 відсотків. Ми намагалися якось заспокоїти людей, останні дні люди виходили на трасу. Ми почули про цю проблему, тепер будемо спрямовувати свої дії проти Укрнафти. Перша акція  буде в понеділок біля їхнього об’єкта в районі села Малі Бубни”, – повідомив депутат Роменської райради Олексій Біловол.

 Учора відповіддю на запит Держгеонадра нам відповідали, що суд зобов’язав їх продовжити дії спецдозволів на 20 років. Як повідомили там: питання розглядаються в установленому порядку. Постанова  ж Уряду про те, що борги «Укрнафти» не можуть бути причиною для не продовження ліцензій, зокрема, там де іншого варіанту подачі газу людям нема, прийнята місяць тому 4 липня. Нагадаю, вимкнули газопостачання для жителів сіл Липоводолинщини та Роменщини у червні через заборгованість ПАТ «Укрнафти». З цієї причини люди  перекривали дорогу. До сьогодні газу вони не мають.

comments powered by HyperComments