АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Перегони на лижеролерах і без, успіхи дзюдоїстів та лучників

Шостка приймала фінал Кубку країни і Всеукраїнські змагання з лижоролерів, присвячені пам’яті заслуженого тренера України Ігоря Бушмельова. Перемогу у фінальному заїзді у жінок святкувала Вікторія Олех із Конотопа. Господарка траси Марія Насико стала «срібною» призеркою. Серед спортсменок 2000-2001 років народження «золото» завоювала Марина Ковальова зі Свеси. Катерина Муса з Краснопілля стала кращою серед дівчат 2002-2003 років народження. За підсумками трьох етапів Кубка України з лижоролерів (в Тисовці, Конотопі та Шостці) перемогу святкували киянин Костянтин Єременко і конотопчанка Вікторія Олех. Друге підсумкове місце серед жінок завоювала Марія Насико з Шостки.

У столиці України Києві завершився традиційний Wizzair Kyiv City Marathon. Любителі бігу змагалися на дистанціях від 5 до 42 км. На дистанції напівмарафону кращим став сумчанин Віталій Івах, який подолав дистанцію за одну годину 11 хвилин і 40 секунд. Зі «срібним» часом фінішував інший наш земляк Сергій Марчук – його час година 12 хвилин 32,9 секунди. На марафонській дистанції шосткинський спортсмен-візочник Дмитро Васильцов посів 14-е місце в генеральній класифікації — 42 км він подолав за дві години 55 хвилин і 29 секунд. Нагадаємо, перед київським марафоном Дмитро подолав півмарафонську дистанцію у Кошице (Словаччина).

Студентка сумського вишу стала кращою в Ташкенті (Узбекистан). На татамі «Uzbekistan Tennis Courts» відбувся турнір серії Гран-прі з дзюдо. У вазі до 78 кг у жінок «золоту» медаль здобула студентка СумДУ Анастасія Турчин. 17 країн делегували юних дзюдоїстів на турнір у польському місті Познань. Денис Клейнос із Ромен у ваговій категорії до 50-ти кілограмів серед спортсменів 2001/2002 років народження виборов «золоту» медаль. Раніше Денис став кращим на міжнародному турніру в Варшаві. Нагадаємо, в Сумах на минулому тижні розіграли медалі чемпіонату України. «Золото» в сумському манежі здобули сумчанин Артем Хомула і студентка СумДУ Анастасія Антипіна. «Бронзовими» призерам чемпіонату стали студенти сумського держуніверситету Геворг Манукян та Андрій Колесник.

Кубок України зі стрільби з луку розіграли у Новій Каховці. Результат сумчан – дві «золоті», дві «срібні» і «бронзова» медалі. Сумська жіноча команда – Ірина Хочина, Євгенія Чібісова та Анна Віхрова – святкувала перемогу і командних змаганнях. Чоловіки – Микита Шишкин, Олександр Скачок і Віктор Рубан – здобули «срібло» чоловічого командного турніру. Микита до цього додав «срібну» медалі в міксті, де він виступав у парі з Іриною Хочиною і «золоту» в особистому заліку. Євгенія Чібісова до командного «золота» додала індивідуальну «бронзу». В командному заліку лучники Сумщини стали першими.