Перемога гандболісток, поразка «Тенісної академії» та результати футбольних матчів

Жіноча збірна України з гандболу перемогла команду Хорватії у матчі відбору до чемпіонату Європи-2018 р. На сумському паркеті протягом всієї гри  лідирували українки. На велику перерву пішли за рахунку 16:11. Хорватки змогли приблизитися на відставання трьох м’ячів, наші дівчата перемогу не віддали. Збірна України випередила опоненток із рахунком 26:22.

Сумська «Тенісна Академія» на першому етапу першого за десять років євротурніру вибула з боротьби за трофей. В Іспанії підопічні Володимира Хавкіна поступилась місцевій «Урун Лека»» (0:3), перемогли інший іспанський клуб «Универсідад» (3:1) і програли португальцям з «Джи-Ді-Сі-еС Джункал» (1:3). У матчі проти ізраїльського «Йіроні» сумчанам була зарахована технічна перемога. Посівши в групі третє місця наші тенісисти вибули з подальшої боротьби за єврокубок.

Чергові матчі зіграли представники Сумщини в першій футбольній лізі України. Охтирський «Нафтовик» в Одесі не зміг забити «Жемчужині». З позитивного – охтирчани не дали цього зробити супернику. Тож фінальний свисток арбітра матчу зафіксував «суху» нічию. Долю матчу у Краматорську, де зустрілись місцевий «Авангард» і футбольний клуб «Суми» вирішив єдиний влучний удар – на 76-тій хвилині зустрічі господарі заробили і реалізували одинадцятиметровий штрафний удар. Столичний «Арсенал» і «Полтава» поділяють перше-друге місця. На шість очок від дуету лідерів відстає «Десна». «Нафтовик» піднявся на дванадцяту сходинку. «Суми» замикають турнірну таблицю першої ліги.