Перемоги ФК «СумДУ» та «Грації-СумДУ», легка атлетика й лижі

У стартовому матчі конференції «Центр-Південь» чемпіонату України з футболу серед команд вищих навчальних закладів «СумДУ» приймав «КПУ-Спартак» із Запоріжжя. В дебюті зустрічі підопічні Сергія Песоцького повели у рахунку – на другій хвилині гри гол на свій рахунок записав Сергій Бабинін. Вдруге воротаря запоріжців вийняти м’яча з сітки воріт після перерви змусив Максим Мисловський. Воротар «СумДУ»  Микита Сітнер зберіг свої ворота «сухими».

«Грація-СумДУ» йде далі у «Кубку Європи». Жіноча сумська команда з настільного тенісу успішно подолала перший етап євро кубкового турніру. У Люксембурзі сумчанки – Яніна Кокуніна, Анна Храмцова, Анастасія Димитренко – перемогли місцеву «ДТ Рудт»,«Дозі Ден Хелдер» з Голландії, норвезьку «Б-72», та «ТТЦ Рапід» зі Швейцарії. З першого місця групи «грації» вийшли в наступне коло турніру.

Сумський студент Сергій Смелик узяв участь у показових виступах міжнародних змагань з легкої атлетики. Відбулись вони на Кіпрі, у рамках міжсезонних стартів. У бігові на 100м Сергій показав час 10,74 с, посівши друге місце. На три сотих краще пробіг представник Туреччини – Раміль Гулієв.

Фінал кубка України з лижних гонок відбудеться 7-8 жовтня у Шостці розіграють нагороди пам’яті заслуженого тренера України Ігоря Бушмелева. Змагання відбудуться вдвадцять друге. Розпочнуться вони о 14:30, у парку «Свема». Другого дня о 9:30. Учасниками змагань стануть місцеві спортсмени, кандидати у національну збірну: Ян Коструба, Марія Насико, Дар’я Рубльова. Призовий фонд змагань – 10 000 грн.