АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Перемоги футбольних аматорів та професіоналів

У матчах шостого туру чемпіонату України з футболу серед аматорських команд представники Сумщини здобули дві перемоги. І «Вікторія», і «Агробізнес ТСК» перемогли на виїзді. Команда з Миколаївки в Петропавлівській Борщагівці втретє поспіль обіграла «Єдність» з Плисок. Після двох перемог у матчах аматорського кубку підопічні Артема Родіонова перемогли команду з Черкащини і в матчі чемпіонату. До перерви команди обмінялись парою голів, після миколаївці забили ще двічі. Підсумку завдяки голам Олександра Стрибака, Максима Ганжи, Андрія Неліна та Тараса Михайлюка, «Вікторія» перемогла з рахунком 4:2. «Агробізнес ТСК» у Вишневому на Київщині перервав серію з трьох поразок, перемогли аутсайдера групи – столичний «Рубікон» із рахунком 3:0. Наприкінці першого тайму вперед роменчан вивів Максим Стадник. На останній хвилині гри подвоїв перевагу гостей ударом із «точки» Андрій Анцибор. Остаточний рахунок у зустрічі на другій компенсованій хвилині встановив Ян Осадчий. Роменський «Агробізнес ТСК» і «Вікторія» з Миколаївки очолюють турнірну таблицю групи «2». В активі команд Сумщини по шістнадцять очок після шести матчів. Найближчий переслідувач наших команд – «Факел» із Вінничини – відстає на чотири очки.

В останньому матчі 18-го туру першості Сумської області з футболу сумська «Барса» приймала «Україну-Токарі». Перед початком суперники знаходились на протилежних «полюсах» турнірної таблиці – команда з Сумського району її очолювала, з обласного центру – замикала. Сенсації вихованцям сумського футбольного центру створити не вдалося – «Україна-Токарі» святкувала перемогу з рахунком 5:0 (чотири з п’яти голів на рахунку Данили Параконного). Тим часом у Недригайлові у ворота місцевої «Іскри» шість «сухих» м’ячів забив «Гранум» зі Сніжків. Таким чином «Україна-Токарі» та «Гранум» набрали в сезоні по 38-м очок і, згідно з регламентом, чемпіона визначать у «золотому» матчі. Тим часом «Колос» із Северинівки, який в останньому турі першості в Конотопі з рахунком 3:2 переміг «Колоса-Шахтаря», здобув «бронзові» медалі.

Охтирський «Нафтовик-Укранафта» та «Суми» порадували своїх вболівальників домашніми перемогами у матчах 17-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги. Охтирчани на своєму полі перемогли «Колос» із Ковалівки. Вперед господарів на 29-тій хвилині матчу вивів Василь Цюцюра. Відігрались гості на 69-тій завдяки голу Олександра Бондаренка. А переможний для охтирчан гол на 82-ій з пенальті забив Максим Білий. ПФК «Суми» двічі поступаючись по ходу матчу перемогли на «Ювілейному» «Черкаський Дніпро». При цьому переможний гол «містяни» забили граючи у меншості – на 65-тій хвилині матчу на другу жовту картку награв Дмитро Кошелюк. На 11-тій хвилині гри гостей вперед вивів Леван Кошадзе. На це господарі відповіли голом Олександра Лебеденка на 17-тій хвилині. На 40-вій команда з Черкас удруге повела в рахунку після удару Олега Тарасенка. Після відпочинку Дмитро Богачов ударом із «точки» вдруге відновив рівновагу на табло, а на 78-мій Антон Муховіков (який вийшов на поле на 76-тій хвилині) забив переможний гол. Після цих перемог «Нафтовик» покинув «зону вильоту» і піднявся на тринадцяте місце, «Суми», хоч і залишились у небезпечній зоні, але також піднялись – на шістнадцяту сходинку. На протилежному «полюсі» турнірної таблиці у призовій зоні розташувались столичний «Арсенал», «Полтава» та «Десна» з Чернігова.

Футзальний клуб «СумДУ» стартував у розіграшу Кубку України з футзалу. В першому матчі попереднього етапу турніру Підопічні Сергія Песоцького грали у Дніпрі. Суперником «СумДУ» був місцевий клуб «Катеринославхліб». Двічі, поступаючись по ходу матчу, «політехніки» вирвали нічию на останніх хвилинах матчу. У складі «політехівської» команди двічі відзначився Дмитро Ігумнов. Дата та час початку матчу-відповіді наразі невідомі. Тим часом інший сумський клуб «Сумихімпром-СДПУ» кубковий похід розпочне домашнім матчем проти команди «ДКМ» з Дніпра. Гра відбудеться на майданчику спортивного комплексу педуніверитету 21-го жовтня і розпочнеться о 12:00.