Підозрюваному у тероризмі чоловіку обрали запобіжний захід

Тримання під вартою без права на заставу – такий запобіжний захід обрали чоловікові, якого працівники СБУ два дні тому затримали під час підготовки терористичного акту. Аби судове засідання було закритим – клопотала захисник підозрюваного, її підтримав прокурор та суддя.
«41-річному сумчанину, який напередодні Дня збройних сил України, намагався підірвати на одному з місцевих військових об’єктів вже повідомлено про підозру. Його дії кваліфіковані, як закінчений замах на терористичний акт. За клопотання м прокуратури йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу. Чоловікові загрожує до 8 років позбавлення волі. Він звісно може оскаржувати рішення суду. Прокуратура таким рішенням задоволена», – прокоментувала прес-секретар прокуратури Сумської області Наталя Науменко.
Чоловіка підозрюють у тому, що він отримав завдання від спецслужб Російської Федерації виконати терористичний акт на військовому об’єкті у Сумах, а саме 6 грудня – у День збройних сил України. Вибух мав бути потужністю у 2 кілограми тротилу, тобто вибухова хвиля могла розійтись на 100 метрів.
Як повідомила адвокат підозрюваного Олександра Ковальова – коментарі вона надавати не буде без згоди свого підзахисного. На питання: чи подаватимуть апеляцію на рішення суду повідомила, – мають на роздуми 5 днів.

comments powered by HyperComments